10.4 C
Bruxelles
Tuesday, October 24, 2017
Blog Page 2

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa përderisa hyni në aeroplan (Foto)

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa përderisa hyni në aeroplan (Foto) Me siguri e keni vërejtur që gjithmonë kur hipni në aeroplan, sjuardeset i mbajnë duart mbrapa, mirëpo a e keni ditur përse? Para secilit fluturim ato e mbajnë të njëjtën...

Do ta mbani në mend orgazmën nëse i bëni këto katër gjëra!

Nuk ju pëlqen seksi, nuk mund të përjetoni orgazmën? Me pesë veprime të këtilla do t’ia arrini qëllimit. Orgazma femërore është mister i përhershëm dhe objekt interesimi, ndërkaq meshkujve kjo gjë u është moment shumë interesant , sepse ëndërr e çdo mashkulli është që partneren...

Shkenda Dubova ndez fansat, fotografohet pa sytjena (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova është njëra ndër këngëtaret shqitpare që përfolet me se shumit për linjat e saj trupore, përcjell ORAinfo.E vetëijshme për asetet e saj, Shkenda nuk heziton t’i ‘qeras’ fansat e saj me foto hot.Se fundmi ajo ka publikuar një foto në interstory...

Burri bën seks me kamarieren në shtëpi, papagalli i spiunon te gruaja…

Të kesh një papagall në shtëpi, jo gjithmonë është e këndshme. Kujdes, ata mund të jenë spiunët më të rrezikshëm sesa njerëzit.Kështu ka ndodhur edhe me një burrë, i cili mendoi se ishte vetëm në shtëpi dhe përfitoi për të bërë seks me kamerieren.Ngjarja...

Pamje rrënqethëse, fëmijët vriten dhe futen nëpër kuti kartoni për trafikim (FOTO)

Pamje rrënqethëse janë publikuar në “Facebook” nga Goh Soo Heng, ku shfaqen trupat e disa fëmijëve të rreshtuar sikur të jenë bagëti, me shenja prerjesh në trup, disa të lidhur e të tjerë të paketuar në kuti kartoni, përcjell albeu.com. Publikuesi shprehet se fëmijët u vranë nga organizatat e...

Guxim Hadri kishte paralajmëruar kohë më parë se do të vie në Kosovë për ta kryer vrasjen (Video)

Pas vrasjes së 16 vjeçarit, Aulon Zeka në Prishtinë, Policia e Kosovës tashmë ka identifikuar edhe personin e dyshuar lidhur me këtë rast. Guxim Hadri, është personi i vetëm i dyshuar lidhur me vrasjen e Aulon Zekës.Teksa pikërisht në fotografinë në fjalë bëhet e ditur...

Djaloshi kërkonë nënën e tij, i dëshpëruar tejmase thërret policinë në 911, reagimi i policisë bëri të gjithë të lotojnë

Kjo histori nuk është postimi juaj tipik më i lumtur, por është një film i shkurtër për dashurinë, humbjen dhe dhembshurinë e bukur për të mos ndarë me ju sot. Humbja e një prindi duhet të jetë gjëja më e vështirë dhe më konfuze që...

Nëna përqafon vrasësin e vajzës së saj. Arsyeja do t’u bëjë të qaj (Video)

Dy vite pasi që vajza e saj u qëllua për vdekje nga shoku I klasës në autobusin e shkollës, nëna e saj Ady Guzman DeJesus është ballafaquar me vrasësin e saj, Jordyn Howe në gjyq. Mirëpo çfarë ajo ka bërë pak prej njerëzve mund ta...

La punën dhe 93 eurot e fundit i investoi në ëndrrën e tij, sot fiton 40 mijë në muaj

Emri i tij është John Ward, i ka 33 vjet dhe është dëshmia më e mirë se gjithçka mund të arrihet në jetë, nëse keni ndonjë ëndërr të cilën gjithmonë keni pasur dëshirë ta jetësoni, shkruan Daily Mail.John kishte dhënë dorëheqje nga puna e...

Soda eliminon dhjamin tek barku, kofshët dhe krahu. Që të funksionojë duhet ta përgatisni vetëm kështu!

Soda e bukës është padyshim përbërësi më i zakonshëm i përdorur, për shkak të përfitimeve të shumta që ka. Në këtë artikull, ju mund të zbuloni sesi të përshpejtoni proçesin e humbjes së peshës për të arritur qëllimin tuaj edhe më shpejt. Nuk është...

Lajmet e fundit