DRIDHET PARLAMENTI SHQIPTAR! VAJZA DIBRANE

0
227
loading...

DRIDHET PARLAMENTI! VAJZA DIBRANE i jep një leksion deputetëve, shpërthen në lot nga emocionet, parlamentarët “gozhdohen”.
Gerta Loku, një vajzë mirditore, ka mbajtur sot një fjalim emocionues nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë dhe ka marrë duartrokitjet e të gjithëve. Vajza nga Rubiku u kthye nga Italia gjashtë vjet më parë, pasi studioi Shkenca Politike në Universitetin prestigjoz të “La Sapienza-s” në Romë dhe u specializua për marrëdhënie ndërkombëtare; u kthye në qytetin e lindjes dhe hapi një fermë dhish.

Klikoni per te pare videon…

loading...

video

loading...

LEAVE A REPLY