Nuk do ta besoni sa vjeçare është Marina Vjollca

0
218
loading...

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare, shkruan Gazeta BlicKariera e saj ka filluar shumë vite më parë, ku puna e saj e fundit ishte si moderatore sporti.Por, tash ajo do të jetë pjesë e një spektakli muzikor i cili pritet të filloi së shpejti. Ky ndryshim në moderim ka ardhur për arsye profesionale të cilat ajo nuk i ka treguar, mbase atë bashkëshorti i saj Getoar Selimi e ka inspiruar të mirret edhe me muzikë.Dasma e saj me reperin kosovar bëri mjaft bujë, sidomos pamja e saj e cila u shfaq si një kukull.
Pytja është se sa nga ju e dini moshën e bukuroshes së njohur shqiptare? Marina është e lindur me 17 maj të vitit 1990 dhe ka mbushur gjithësej 27 vite.

Për të parë fotot tjera, klikoni më poshtë…

loading...

 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

loading...

LEAVE A REPLY