-3 C
Bruxelles
Wednesday, December 13, 2017

Showtime

Moderatorja shqiptare i habit të gjithë:S’përdhunoj veshin me …!

Moderatorja e njohur shqiptare, Hygerta Sako, ka habitur jo pak fansat me deklaratën e saj në lidhje me reperin e njohur Stresi. Sako është...

Avokatja shqiptare që “çmendi” komentuesit video mbi krevat: Nuk shikoj ëndrra...

Ajo është një juriste në profesion, por që pëlqen gjithmonë të provokojë me fotografitë që i bën. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila...

Nuk do ta besoni se çka i bën Naimi Mihrijes çdo...

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë çifti më i njohur i estradës sonë. Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në edicionin festiv të Express...

E papritur: Afrona Poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin...

Shokuese: Afrona poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerëzit më të…Ndarja e Bleros me Teuta Krasniqin është komentuar...

Ermal Fejzullahu prezenton vilen e tij luksoze me pare të atyre...

Ermal Fejzullahu prezenton vilen e tij luksoze me pare të atyre që punojn në “ baushtell“ e kam ndërtu / Kishte bërë shumë zhurmë...

Cima: Këtë ma bëri gruaja ime me dy viagra (Video)

I ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show, humoristi i njohur kosovar Rasim Thaqi i njohur si Cima, gjatë emisionit ka...

STRESI ‘KATËRSHE’ NË SHTRAT ME KËNGËTAREN E NJOHUR, NJË VAJZË TJETËR...

Stresi është “kapur mat” pasi zbulohet një foto e tij në krevat me dy vajza, një brune dhe një bjonde si dhe me një...

E pranon lidhjen Enca, ja kush po e pallon ate? (Video)

E pranon lidhjen Enca, ja kush po e pallon ate? (Video)Me këtë rast, Enca Haxhia ka organizuar një festë të veçantë, ku ka ftuar...

Nuk do ta besoni sa vjeçare është Marina Vjollca

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare, shkruan Gazeta BlicKariera e saj ka filluar shumë vite më parë, ku puna e...

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të...

Arnaud Ardoin në librin e tij me titull “Presidenti, nata sapo ka rënë”, zbulon detaje tronditëse të marrëdhënieve seksuale të ish-presidentit francez, Jacques Chirac,...

Lajmet e fundit