10.4 C
Bruxelles
Tuesday, October 24, 2017

Kuriozitete

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa...

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa përderisa hyni në aeroplan (Foto) Me siguri e keni vërejtur që gjithmonë kur hipni...

Djaloshi kërkonë nënën e tij, i dëshpëruar tejmase thërret policinë në...

Kjo histori nuk është postimi juaj tipik më i lumtur, por është një film i shkurtër për dashurinë, humbjen dhe dhembshurinë e bukur për...

Nëna përqafon vrasësin e vajzës së saj. Arsyeja do t’u bëjë...

Dy vite pasi që vajza e saj u qëllua për vdekje nga shoku I klasës në autobusin e shkollës, nëna e saj Ady Guzman...

Kjo grua përgatiti mëngjes për fëmijët e saj dhe i vrau...

Josefina, një nënë e dy fëmijëve, u zgjua herët një ditë dhe shkoi në treg për të marrë ushqime për mëngjes. Ajo vendosi të...

E pabesueshme! Shihni ç’ndodh nëse bota humb oksigjenin për vetëm 5...

Të gjithë ata që ndodhen në plazh, do të digjen menjëherë në lëkurë. Edhe pse nuk do të kishte as plazh, as rërë, as...

Mekë, fotoja që po bën xhiron e botës: gruaja i bën...

Ndërkohë që pelegrinazhit vjetor islam 2017 po i vjen fundi, duket sikur tregimet, videot dhe fotografitë e bukura të Haxhit të këtij viti janë...

Fotot shokuese nga e kaluara do t’ju fusin tmerrin në palcë,...

Çfarë mendoni se dini për të shkuarën? A e dini për shembull se Shreku dhe burri elefant apo ai luan kanë ekzistuar vërtet? Këto...

Shkencëtarët mbetën të habitur kur panë se zbulimi i tyre rreth...

Hekuri është një element i rëndësishëm i cili gjendet në Tokë! Por a është hekuri një element i prodhuar në Tokë?! Studimet e shumë...

5 ushqime artificiale shumë popullore të fëmijëve që dëmtojnë sistemin imun,...

Markat e njohura të ushqimit të shpejtë synojnë një target të vogël por të shtrenjtë për ne – fëmijët tanë. Po, ato ushqime janë...

Vetëm dy për qind e njerëzve mund të shohin se çka...

Këta miq knaqeshin në ecjen e tyre dhe vendosën për të pushuar pak në një stol. Momenti duhej patjetër të përjetësohet në një fotografi....

Lajmet e fundit