-6.6 C
Bruxelles
Wednesday, January 24, 2018

Kuriozitete

Burgu ku vdekja është më e mirë se jeta, gjendet dhe...

Ky burg quhet ADX dhe ndodhet në Firence të Kolorados, në SHBA . Të burgosurit janë terroristët dhe kriminelët më të këqij në botë,...

Ish-banorja e “Big Brother” i kërkon falje bebes në bark: Nuk...

Në shkrimin e saj Jona ka treguar se në fillim nuk e donte fëmijën e dytë pasi mësoi se do të behej sërish me...

VIDEO e rrallë/ Ndodhi ajo që nuk kishte ndodhur asnjëherë, gruaja...

Një grua që kishte bërë transplantim të uterusit lindi, duke e bërë këtë procedurën e parë të suksesshme në SHBA. Nëna kishte lind pa mitër,...

Pse Qeshi Ky Njeri Gjatë Ekzekutimit Me Varje (Foto-Video)

Ky është Hamza Bendelladj. Ai ka hakuar 217 banka duke përfituar 400 milion dollar.Të gjitha këto para ai i dhuroi për Afrikën dhe Palestinën....

Samsung bëhet gati për luftë: Braktisni iPhone dhe ju japim 220...

IPhohe dhe Samsung janë në një “luftë” të vërtetë konkurrence. Kompania Samsung ka një propozim gati të çuditshëm për të gjithë përdoruesit e produkteve...

E tmerrshme, ja si bëhen çantat Hermes dhe Louis Vuitton (VIDEO)

Hetuesit e organizatës ‘PETA’ udhëtuan deri në Afrikën e Jugut për të marrë pamjet e papublikuara më parë nga kompanitë më të mëdha të...

Robert Berisha i nxjerr sekretin: Ja çfarë po ndodh me lidhjen...

Në një intervistë për emisionin “N’gas’z”, Robert Berisha më në fund ka sqaruar të vërtetën e kësaj ngjarje duke treguar se Patrisi dhe Tuna...

Përsëri vajzat nga Shqipëria: Më mirë martohemi me Serbë sa sa...

Shqiptaret nuk po heqin dorë nga martesa me serbët. Madje kohëve të fundit martesat po vazhdojnë masivisht. Disa nga serbët janë kundër këtyre martesave.Këtë e...

Zbulohen shifrat, ja sa ton ar ka Shqipëria, Maqedonia e Serbia(VIDEO)

Këshilli Botëror për Arin ka bërë publike listën e re të 100 vendeve që kanë më shumë rezerva të arit. Si gjithmonë këtë listë...

Moderatorja shqiptare i habit të gjithë:S’përdhunoj veshin me …!

Moderatorja e njohur shqiptare, Hygerta Sako, ka habitur jo pak fansat me deklaratën e saj në lidhje me reperin e njohur Stresi. Sako është...