10.4 C
Bruxelles
Tuesday, October 24, 2017

Lajme

A janë qytetart e Kosovës Pro apo Kundër paradës së komunitetit...

Pas tre marsheve të mbajtura në tre vitet e kaluara, për herë të parë në Kosovë po mbahet Java e Krenarisë, e cila do...

Kombinimi i ujit me kastravec, 4 arsyet pse ju bën mirë...

Uji me kastravec është një pije që ofron shumë benefite për oganizmin, si për shëndetin, ashtu edhe për lëkurën e bukurinë në tërësi. Për...

DRIDHET PARLAMENTI SHQIPTAR! VAJZA DIBRANE

DRIDHET PARLAMENTI! VAJZA DIBRANE i jep një leksion deputetëve, shpërthen në lot nga emocionet, parlamentarët "gozhdohen". Gerta Loku, një vajzë mirditore, ka mbajtur sot një...

Nuk do ta besoni sa vjeçare është Marina Vjollca

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare, shkruan Gazeta BlicKariera e saj ka filluar shumë vite më parë, ku puna e...

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të...

Arnaud Ardoin në librin e tij me titull “Presidenti, nata sapo ka rënë”, zbulon detaje tronditëse të marrëdhënieve seksuale të ish-presidentit francez, Jacques Chirac,...

A e dini pse flamuri amerikan është mbrapsht në uniformat e...

Nëse i keni shikuar ndonjëherë ushtarët amerikanë, sigurisht se mund ta keni vërejtur që uniformat e tyre janë të mbushura me simbole. Çdo simbol dhe...

Frashër Krasniqi e Milaim Zeka përleshen fizikisht në studio (VIDEO)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, Frashër Krasniqi i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Milaim Zeka i Nismës për Kosovën kanë qëruar fizikisht hesapet në një studio...

Pse numri 7 është më i preferuari në botë? Zbuloni simbolikën...

Numrat priren të kenë një kuptim të veçantë për këdo, pasi lidhen me data ose adresa të caktuara. Por cili është kuptimi i këtyre numrave?...

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa...

Me siguri nuk e keni ditur: Pse stjuardesat mbajnë duart mbrapa përderisa hyni në aeroplan (Foto) Me siguri e keni vërejtur që gjithmonë kur hipni...

Do ta mbani në mend orgazmën nëse i bëni këto katër...

Nuk ju pëlqen seksi, nuk mund të përjetoni orgazmën? Me pesë veprime të këtilla do t’ia arrini qëllimit. Orgazma femërore është mister i përhershëm dhe...

Lajmet e fundit