-3 C
Bruxelles
Wednesday, December 13, 2017

Sport

Kjo eshte videoja me e klikuar ne internet ka 48,238,633 views...

Kjo eshte videoja me e klikuar ne internet ka 48,238,633 views per motor, shikoni se cfar levizjesh ben ky motorrist. (VIDEO) Kliko për të parë...

Se pse eshte boksi sporti me i rrezikshem me mire mund...

  Se pse eshte boksi sporti me i rrezikshem me mire mund te bindeni ne kete video. Video e pa publikuar me pare, kujdes pamje...

Interesante..Dy kosovarë krijojnë video-lojën “Autokton”, mbi 10 mijë shkarkime (VIDEO)

Ndeshja Serbi-Shqipëri dhe Lorik Cana tashmë vijnë në një video-lojë për smartphone. Pas ngjarjeve të 14 tetorit, ku gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri, tifozët serbë “pushtuan”...

Pamjet tragjike: Demi epërplas keq me brinjë matadorin…(Video +16)

Loja me demat është sa argëtuese aq edhe e rrezikshme. Ndonjëherë mund të përfundojë edhe në fatale për disa persona ose edhe për vetë...

Ky ushtrim është 1000 herë më efikas sesa ushtrimet tradicionale të...

Barku është një nga zonat më të zakonshme në të cilat grumbullohet yndyra e tepërt. Kushdo që ka pasur ndonjëherë sasi yndyrore në bark...

E dini cila është arsyeja e rrathëve të kuq në trupin...

Pse disa nga sportistët e Lojërave Olimpike që po zhvillohen në Rio kanë rrathë të kuq në trupin e tyre?michael-phelps Kjo është parë në shpinë...

Motivim më të mirë se ky nuk keni hasur ndonjëher(video)

Motivim më të mirë se ky nuk keni hasur ndonjëher.Futbolist, kujdes nga trajnerat si kz...hahahah Për të parë videon, klikoni më poshtë :      

Lorik Cana: Dikur isha “Don Juan, tani jam “Don Pablo” (Foto)

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana kohëve të fundit është shumë aktivë në rrjetet sociale, veçanërisht në “Instagram”. Thuajse çdo mbrëmje ai paraqitet...

A shkon në xhami? Cana befason me përgjigjen

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka deklaruar që është besimtar dhe falet herë pas here. “Jam besimtar dhe falem herë pas here. Të premten është...

TAJSON: NGA SEKSI I MADH QË BËJA NË BURG, NUK MUND...

Gjatë kohës së qëndrimit në burg në Indianapolis, gjatë viteve 1992-1995, ai ka bërë aq shumë seks, saqë jo vetëm që nuk mund të...

Lajmet e fundit