7.1 C
Bruxelles
Saturday, November 18, 2017
Blog

Bugatti Veyron Super Sport humb titullin e veturës më të shpejtë në botë, atë tani e mban Koenigsegg Agera RS (Foto/Video)

Bota e automobilizmit tashmë ka fituar liderin në kategorinë e veturës më të shpejtë në botë. Bëhet fjalë për Koenigsegg Agera RS që ka thyer rekordin aktual. Prodhuesi suedez ia rrëmbeu kurorën e veturës më të shpejtë Buggati, duke e dëshmuar këtë në një autostradë...

Adela ishte ndarë nga burri, arsyeja ‘shokuese’ zbulohet sot, pas vdekjes së saj…

Adelajda Xhamani, një nga ish-banoret më të njohura të Big Brother është gjetur e vdekur sot në banesë në Tiranë.Burime spitalore konfirmuan se trupi i vajzës gjendet në morg ku janë mbledhur edhe familjarët.Në lidhje me divorcin e Adeles dhe ish burrit te saj...

Cima: Këtë ma bëri gruaja ime me dy viagra (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show, është kandidati i LDK-së për Prishtinën, Arban Abrashi si dhe humoristi i njohur kosovar Rasim Thaqi i njohur si Cima, shkruan Gazeta NewBorn. Gjatë emisionit ka pasur shou interesant.Cima ka ditur ta...

Ekskluzive: Lajm ka siguruar foton dhe emrin e vajzës që imiton Ermira Mehmetin te incizimi erotik

Gazeta Lajm ka siguruar fotografinë dhe emrin e vajzës për të cilën thuhet se e ka imituar deputeten e BDI-së, Ermira Mehmeti, te incizimi erotik që u paraqit vitin e kaluar në internet, ku pretendohet se ajo fliste me zv/kryeministrin Musa Xhaferi.Bjonde e bukur...

STRESI ‘KATËRSHE’ NË SHTRAT ME KËNGËTAREN E NJOHUR, NJË VAJZË TJETËR DHE…

Stresi është “kapur mat” pasi zbulohet një foto e tij në krevat me dy vajza, një brune dhe një bjonde si dhe me një mashkull tjetër. Por njëra prej tyre, rezulton të jetë këngëtarja Eva Ndoja, e cila në foto është me flokë të verdhë...

Ne Durres me Bekimin,hera e pare e imja qe rash ne shtrat

Ishte verë dhe vendosëm të shkonim me dy shoqe dhe kusherira ime, në pushim në Durres, së paku të rrezitemi në det… Nuk kishim asnjë shok me vete dhe mendonim të bënim ndonjë shok. Meqenëse nuk kishim rezervuar ndonjë hotel, vendosëm të vendosemi në...

Thyhet rrjeti: Kjo është baresha më e bukur shqiptare! (FOTO)

Thyhet rrjeti: Kjo është baresha më e bukur shqiptare! (FOTO)”Një nga bareshat më të bukura që kam hasur deri sot”, kështu shkruan Fation Plaku, një fotograf i njohur në zonat me shqiptarë.Janë dy fotografi të shkrepura në Malin e Zi, në një zonë të...

Britma shokuese: ”A ka naj burr naj kun, oj nana jeme” (Video+18)

Dje rreth orës 19 të mbrëmjes në rrugën ‘Shpëtim Robaj’ në lagjen Tukabahqe në Prishtinë një person dyshohet se është plagosur me thikë..Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka konfirmuar rastin për Express.“Rreth orës 19:00 kemi marrë informatën për një rast...

E pranon lidhjen Enca, ja kush po e pallon ate? (Video)

E pranon lidhjen Enca, ja kush po e pallon ate? (Video)Me këtë rast, Enca Haxhia ka organizuar një festë të veçantë, ku ka ftuar shumë miq të saj.Disa fotografi dhe një video të siguruar nga Telegrafi, Enca kishte të veshur një fustan ngjyrë roze,...

Të gjithë sulen drejt tij per ta sulmuar, ç’po i bëjnë Berishës në avion?

Deputeti i Shqipërisë, Sali Berisha, po niset për një udhëtim të pazakontë  në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Nuk është një vizitë zyrtare në qeverinë amerikane. Nuk është as ndonjë vizitë me kërkesë të tij pranë qeverisë amerikane. Nuk është as ndonjë kërkesë e...

Lajmet e fundit